Zalety automatów online

 

Ogromne jackpoty na automatach

Gra na automatach na internecie, w porównaniu z grą w tradycyjnym kasynem, daje o wiele więcej korzyści niż mogłoby się wydawać.

 

Wygrana jackpotu na automacie online pozwoliła już niejednemu graczowi spełnić swoje marzenia. Ich wysokość stale rośnie, a to aż do milionowych wartości.

Czytaj więcej »   Czytaj więcej »

Menu

Polecane kasyna

1. CasinoEuro
2. bet-at-home
3. Unibet
4. Betsafe

Online gry automaty


bet365
 

Inne strony

Odpowiedzialna gra na automatach na internecie

Odpowiedzialna gra na automatach na internecie

Ostatnio słychać coraz więcej głosów potępiających grę na automatach oraz ogólnie gry hazardowe online. Czy kasyna wykorzystują uzależnienie graczy od hazardu? Wydaje mi się, że nie.

Człowiek może uzależnić się od wielu rzeczy. Istnieje uzależnienie od hazardu (ruletka, gry karciane, automaty do gry, zakłady), alkoholu, jedzenia, gier komputerowych, sexu, ale również uzależnienie od pracy - pracoholizm. Uzależnienie to sprawa indywidualna i zależy od danej osoby. Człowiek słabszy psychicznie może popaść w jakiekolwiek uzależnienie.

Kasyna istnieją już setki lat i oferują graczom rozrywkę oraz ekscytujące gry. W ostatnich latach ten rodzaj zabawy na internecie oferują tzw. kasyna online. Większość graczy próbuje swojego szczęścia w kasynie z wcześniej ustalonym budżetem. Liczą się ze stratą tych środków. Jednak nie każdy przegrywa i wielu osobom udaje się wygrać w kasynie całkiem niezłe pieniądze. Jeszcze większa szansa czeka na graczy kasyn online, w których stosunek między stawkami a nagrodami jest korzystniejszy.

Skąd wiadomo, że grając na automatach nie chodzi już tylko o zabawę, ale o uzależnienie? Istnieją symptomy, które zauważą osoby wokół was. Widzą, że zaniedbujesz rodzinę, przyjaciół, pracę. Z innych objawów musisz sam zdać sobie sprawę. Przekraczasz budżet na grę, który wcześniej sam ustanowiłeś, próbujesz odrobić straty z dnia poprzedniego i wierzysz, że właśnie dzisiaj odzyskasz wszystkie pieniądze.

Jak tylko zauważysz niektóre objawy, poproś o pomoc! Nawet kasyna dysponują narzędziami pomocy dla uzależnionych graczy. Nastaw sobie na koncie limity na stawki! Z pewnością otrzymasz pomoc od swoich przyjaciół. Skontaktuj się z instytucjami pomagającymi leczyć nałogi. Tu znajdziesz kilka rad:

Gambling Therapy
GAMECARE
Gamblers Anonymous International