Zalety automatów online

 

Ogromne jackpoty na automatach

Gra na automatach na internecie, w porównaniu z grą w tradycyjnym kasynem, daje o wiele więcej korzyści niż mogłoby się wydawać.

 

Wygrana jackpotu na automacie online pozwoliła już niejednemu graczowi spełnić swoje marzenia. Ich wysokość stale rośnie, a to aż do milionowych wartości.

Czytaj więcej »   Czytaj więcej »

Menu

Polecane kasyna

1. CasinoEuro
2. bet-at-home
3. Unibet
4. Betsafe

Online gry automaty


bet365
 

Inne strony

Video slot Lost Island

Zbadaliśmy zapomnianą wyspę z automatu online Lost Island od Net Entertainment i zostaliśmy mile zaskoczeni. Nasz film pokaże Ci, w jaki sposób można wykręcić naprawdę piękną wygraną. Zobaczysz jak zyskaliśmy 3 symbole prehistorycznego urządzenia komputerowego od tajemniczego plemienia, które uruchomiło grę bonusową.

Zyskasz 10 obrotów za darmo i wkroczysz na łąkę pełną kwiatów lotosu, na której możesz wygrać aż 25000 żetonów. Gdy zaczniesz obroty za darmo, w środku trzeciego walca ukaże się symbol Wild, który pozostanie na tej samej pozycji podczas całej gry bonusowej na automacie Lost Island.

Automat video Lost Island posiada unikatowe symbole Wild, które oczywiście zastępują pozostałe symbole, a jeszcze mają dodatkowo jedną specjalną cechę. Każdy symbol Wild zapewnia, że wygrana zostanie zwielokrotniona. Zyskaj 5 symboli Wild, a wygrana zostanie zwiększona 5-krotnie.

Automat video Lost Island ma 5 walców, 20 zwycięskich linii, symbole Wild, mnożniki oraz bezpłatne obroty dla każdego.

Zagraj na slotach w kasynie online »»