Zalety automatów online

 

Ogromne jackpoty na automatach

Gra na automatach na internecie, w porównaniu z grą w tradycyjnym kasynem, daje o wiele więcej korzyści niż mogłoby się wydawać.

 

Wygrana jackpotu na automacie online pozwoliła już niejednemu graczowi spełnić swoje marzenia. Ich wysokość stale rośnie, a to aż do milionowych wartości.

Czytaj więcej »   Czytaj więcej »

Menu

Polecane kasyna

1. CasinoEuro
2. bet-at-home
3. Unibet
4. Betsafe

Online gry automaty


bet365
 

Inne strony

Video slot Sea of Tranquility

Nowy automat online Sea of Tranquility od WMS posiada unikatową grę bonusową „Close enough” oraz specjalne, rozwijające się symbole Wild. Odznacza się wysokim zwrotem i różni się od innych automatów online.

Pakiet obrotów za darmo zyskasz jeżeli wykręcisz 2 albo więcej symboli bonusowych na pierwszym walcu oraz na kolejnych walcach. W przypadku wystąpienia dwóch symboli bonusowych pod rząd zyskasz aż 7 obrotów za darmo. Jeżeli zyskasz 3 bonusowe symbole Księżyca, dostaniesz 10 obrotów za darmo, za 4 symbole 20 obrotów a za 5 symboli 50 obrotów za darmo.

Ponieważ automat Sea of Tranquility ma 40 zwycięskich linii, a symbole bardzo często powtarzają się na każdym walcu, możesz zyskać super wygrane. Na filmie zobaczysz, jak rejs po nocnym morzu może zmienić się na super doświadczenie dzięki temu, że wygrana oraz liczba obrotów ciągle się zwiększają, również przy grze bonusowej.

Zagraj na automacie Sea of Tranquility w kasynie »»